czwartek, 17 października 2013

Wyleczyła swoje dzieci ... jedzeniem

     Króciutka wiadomość: ukazała się bardzo ciekawa książka Julity Bator "Zamień chemię na jedzenie".

    Zaczęło się od tego, że dzieciaki p.Julity często chorowały, oni z mężem też. O tym, gdzie może być źródło częstych chorób dzieci i dorosłych, jak temu można zaradzić i na co zwracać uwagę. Samo doświadczenie, wiele pożytecznych wiadomości.
    Gorąco polecam.

6 komentarzy:

 1. Kochana, mam tę książkę, kupiłam będąc ostatnio w Polsce! Leżała w nowościach w Empiku, więc oczywiście moje oko ją dojrzało i złapałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Poczytałam wyrywkowo, nie było czasu na więcej, ale muszę powiedzieć że jak na polski rynek wydawniczy, gdzie takich pozycji brakuje - rewolucyjna! Genialna! I naprawdę warto kupić.I wracać do niej, ponieważ zawiera niesamowitą dawkę informacji - na przykład dlaczego bakalie typu rodzynki itd nie są zbyt korzystne. Itp, itd.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też od kilku lat lecze siebie, meża i dziecko jedzeniem. Mój synek nigdy nie przyjmował zadnych leków (ani szczepionek). Przytrafiają nam się co prawda kaszle, katary, ja mam jeszcze jakies naleciałości alergiczne z "poprzedniego życia", ale potrafimy wychodzić z tych zawirować zupełnie naturalnie. Fakt, oczyszczanie organizmu trwa zawsze dłużej, niż jakbyśmy przyjmowali antybiotyki, ale za to we własnym rytmie i tego nie wolno sztucznie przyspieszać. Cieszę się, że jest coraz więcej ludzi, którzy o tym mówią. Trzeba zaufać mądrości naszych organizmów do samoleczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie to oczywiste, że skoro usuwamy z organizmu osłabiające i obciążające go trucizny i wszystko, co zaburza naturalne działanie (barwniki, polepszacze, konserwanty) stajemy się zdrowsi.
  Polecam na youtube film " Trucizna nasza powszednia", a potem jeszcze o leczeniu raka "Cud terapii Gersona". Żadnej rewolucji i cudownych farmaceutyków - sama natura.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio trafiłam na ciekawego bloga o tej tematyce - powrocie do zdrowia całej rodziny poprzez naturalne odżywianie, więc polecę, może kogoś zainspiruje http://www.akademiawitalnosci.pl/o-akademii/

  OdpowiedzUsuń