środa, 14 stycznia 2015

Ogrodowe impresje - konkurs

  
   Zorientowałam się, że na tym blogu to tylko ja kłapię dziobem, przepraszam - klawiszami, rzadko dopuszczając Was do głosu. A przecież wiele osób ma ciekawe rzeczy do powiedzenia o sobie i o ogrodach, porady, pomysły, refleksje, doświadczenia i przemyślenia. Jednym słowem ogrodowe impresje. Dlatego ośmielam się ogłosić konkurs na Wasze teksty. Forma i zawartość dowolna, byle by było o Was i o ogrodach.
      Ponieważ ze mnie słaby komputerowiec, więc zorganizuję to jak można najprościej. Przez tydzień od dzisiaj, czyli do 21 stycznia wieczorem przysyłajcie swoje teksty na mego maila. Adres jest na profilu, wystarczy kliknąć na profil i będziecie go mieli.  Od 22 będę je publikować po kolei, każdy jako oddzielny post, po jednym dziennie. W 3 dni po skończeniu wszystkich publikacji odbędzie się podsumowanie, po prostu wygra ten wpis, który będzie miał najwięcej komentarzy. Czyli głosujemy komentując. Będzie też srebro i brąz i inne....
     A na najczęściej komentowane teksty czekają nagrody-niespodzianki. Skromne, ale własnoręcznie zrobione.
      To jak, wchodzicie?

6 komentarzy:

 1. Spróbujemy. Na ostatnią chwilę, znając życie i siebie.:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja będę wiernie czytać:):) Uwielbiam mój mały ogród i powykręcane stare śliwki, uwielbiam pędzić w warzywnik po pracy, uwielbiam obserwować jak wszystko rośnie ale… pisać umiem tylko krótko;):D I w sumie nadal są to zapiski żółtodzioba:D Macham ciepło!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może jednak spróbujesz? Kilka małych tekstów daje jeden dłuższy :)

   Usuń
 3. Będę czytać i czytać, ogrodnik ze mnie jeszcze bardzo słaby i eksperymentuję tylko w ogródku mojej mamy :) Na szczęscie mama mi pozwala :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że zaglądasz. Dobrze by było, gdybyś przeczytała najstarsze posty, daję tam małe ABC ogrodu.

   Usuń